ZABAWA: LEGO® wear to odjazdowe ubrania. Począwszy od wpadających w oko projektów aż po dobór kolorów. Elementy graficzne naturalnie nawiązują do zabawek świata LEGO®. Kolorystyka i modne fasony - to właśnie LEGO® wear.

FUNKCJONALNOŚĆ: Przebieranie staje się łatwością z ubrankami LEGO® wear. Dzieci w różnych grupach wiekowych mają różne wymagania. LEGO® wear proponuje kreatywne rozwiązania poszczególnych elementów, tak aby dać dziecku motywację i zainicjować proces "sam to zrobię".

JAKOŚĆ: Kiedy mówimy o nadzwyczajnej jakości, mamy na myśli każdy najmniejszy drobiazg - od tkaniny po guziki i suwaki. Ubranka LEGO® wear sprawdzą się podczas zabawy, codziennego użytku i intensywnego prania. Tkaniny dobrane zostały według wymagań poszczególnych grup wiekowych, min. nadzwyczajna miękkość dla niemowląt, wytrzymały jeans dla starszaków.

WYGODA: Ubrania zawsze powinny być wygodne, w szczególności dla dzieci, które się bawią, odkrywają i doświadczają. LEGO® wear proponuje kompletną kolekcję, która pozwoli Państwa dzieciom cieszyć się "wolnością ruchów".

© 2012 Makapuu®. Wszelkie prawa zastrzeżone.
LEGO® and the LEGO® logo are trademarks of the LEGO® Group. © 2012 The LEGO® Group. Produced by KABOOKI® under license from the LEGO® Group.